Yorgan, Yastık, Kuştüyü ve Kuştüyü Yenileme Ekonomisi

admin

Administrator
Yönetici
Bahar neredeyse burada ve bahar temizliğinizi planlamaya başlama zamanı. Kuştüyü yatağınız akla gelmeyebilir, ancak güzel kalmasını ve daha da önemlisi verimli çalışmasını istiyorsanız, ona uygun bakım vermek çok önemlidir.


En sevdiğiniz yorgan, yastık, kuştüyü veya aşağı kaban yenilemek için gerçekten değer olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Dikkate alınması gereken birkaç şey vardır, en önemlisi ilk yatırımınızın ne olduğu ve bağlı olan herhangi bir duygusal değer varsa (büyükannenizden teslim edilir).


Yüksek kaliteli bir aşağı ürününüz varsa yenileme kesinlikle buna değer, bu da yüksek iplik geri sayımı kanıtı tik ve yüksek lofting anlamına gelir. Uygun bakım ile güzel kalırlar ve kışın sizi sıcak tutarlar. Bu, her 5 yılda bir nevresim temizlemek, 10 yıl sonra yenilenmek demektir. Kuştüyü yastıklar için her 3 veya 4 yılda bir yenileyin (koruyucularda bile doğal saç yağı aşağı kanıtı tıkırtı yapar). Tüy yatakları ve topperslar her 7-10 yılda bir yenilenmelidir. Yenileme ayrıca daha büyük bir boyuta yükseltme (veya daha küçük bir boyuta geçme), daha aşağı geçirmez (sızdırmaz) bir kasa elde etme veya eski dolguyu artırmak ve eski ihtişamına geri getirmek için yeni dolgu eklemek için bir fırsattır. .


Düşüşleriniz Avrupa'dan geliyorsa, hem gıdıklama hem de doldurmada kesinlikle çok kaliteli olduklarını unutmayın. ABD'de 20 yıl veya daha uzun süre önce satın almış olsanız bile, muhtemelen bugün piyasada bulunanlardan çok daha yüksek kalitededir.


Eğer tüm boyutlarda aynı fiyata çok düşük bir fiyattan bir aşağı ürün satın aldıysanız, yenilemek için ödeme yapmaz. Yeni satın almak daha iyi ve bu sefer yükseltme yapmaya devam etmenize gerek yok. Geri dönüşüm iyi hissettiriyor.


Uygun koruyucuların kullanılması, gereksiz temizlik ve yenilemeyi ortadan kaldırmanın uzun bir yoludur. Değerli çıkışlarınızı korumak için her zaman temizlik ve yenileme için bir profesyonel seçin.


Profesyonel bakım arasında, kuru ve sıcak bir günde bir giysi hattında yorganları havalandırabilir veya 20 dakika boyunca düşük ısı kurutma makinesine koyabilirsiniz. Yastıklar için zaman zaman yeniden kabartmak için düşük ısı kurutma makinesine koyun. Kuş tüyü yataklar ve aşağı topperslar, onları bir masaya çıkaramazsanız, açık bir pencerenin yanındaki bir sandalyenin üzerine asılabilir. Sadece güzelce tazeler ve yeniden kabartırır.
 
Üst