Iyi mi Kızılderililer Corona karşı Kendilerini koruyabilir?

admin

Administrator
Yönetici
Uğraşmak zorunda olduğumuz Corona-mevcut, alev ateş sual, insanoğlu üstünde fizyolojik, bununla beraber zihinsel hasara yol açar.


Koronavirüsler oldukça malum hastalıklar benzer biçimde SARS benzer biçimde görevli olan virüslerin bir derslik,-19 bir teneffüs hastalığı deposudur, erken teşhis ve hastalıklı insan var kim bilir COVİD MERS ve şimdi bu yeni gerginlik aittir.


Enfeksiyon en sık görülen emareler solunum yolları öksürük, ateş, anormal işleyen, teneffüs güçlüğü niçin, ek olarak pnömoni, ciddi olaylarda böbrek yetmezliği ve ölüme niçin olabilir vardır.


Bu kendilerini korumak için alınabilecek bütün önlemler:


Aşağıdaki akılda bu virüs karşı koruma için tutulması ihtiyaç duyulan emniyet ipuçları vardır-


  • Bir maske giyen hepimiz için geldikleri devamlı öneri edilir, veya enfekte yahut enfekte olma şüphesi olan bir fert ile direkt i·lişki ederlerse. Fakat bununla beraber, devamlı bir maske giymek, fakat ne vakit enfekte etrafında giymek için lüzumlu değildir.
  • Bir kişiden diğerine aktarılan enfeksiyonun damlacıkları tatil etmek için hapşırma esnasında ağız ve burnunuzu, virüs havadaki damlacıklar kanalıyla yayılır. Ek olarak, öteki insanların bakımı da aynı protokolü takip al, hapşırma, ve daha iyisi, bulaşmış ve şüpheli insanlardan uzak dur.
  • Virüs bulaşmış olabilir ve size iletebilir insanların her türlü ile ilişkinizi yol açabilir benzer biçimde halk toplantıları kaçının.
  • Sana virüsü ellerinden geldiği kadar el sallayarak halkı selamlıyor değil. Bizler, Kızılderililer, selamlama geleneksel bir metot olduğundan oldukça şanslıyız, iki ferdin direkt i·lişki içermeyen, Namaste isimli bir kutlama, ve bu mevcut konum bağlamında benimsenmesi için en iyi yöntemdir.
  • Korunma şekilleri ek olarak rejim bizim odaklama özellikleri bakımından varlıklı gıdalar dahil olmak suretiyle, anti-viral tesiri, virüs öldürme kapasitesi, veya bağışıklık sistemini güçlendirmek için organik bir kabiliyete haiz olduğu tespit vardır. Bu gıdaların birtakım örnekler dokunulmazlık çoğaltmak için malum C Vitamini bakımından varlıklı meyve benzer biçimde portakal, domates, limon benzer biçimde tüketmek gerekmektedir. Badem, ceviz, ayçiçeği tohumu yiyecek, ve ek olarak, tulsi bilhassa Kızılderililer için bir nimet daha azca olan ot yemeye adım atar.
  • Ek olarak ellerinizi yüzeylerinde mevcut olabilir mikropları öldürmek için olduğu benzer biçimde sabun ve su ile minimum 20 saniye yıkanması ve tertipli bir el alışkanlığı ergonomik başlatın. Ve devamlı ellerini sabunla yıkamadan ağız, burun ve gözlere dokunmaktan hatırlamıyor.
  • Sabun ve su ile el yıkama durumlarda bir dezenfektan kullanmak olası değildir. Fakat Dezenfektanlar sabun ve su için bir tek bir alternatif değil, bir yedek vardır.
 
Üst