Gelecek için Corona COVİD-19: Öğrenmek En Mühim Ders

admin

Administrator
Yönetici
Corona salgını sıhhat ve ekonomik kriz aynı anda iki kriz: kriz vurgulamak başardı. Istila bu krizlerin kökenini oluşturuyor ben demiyorum ihmal etmeyin. Krizde ve bu yüzden ekonominin bulunduğunu sıhhat aslına bakarsan vardı. Istila aslına bakarsan mevcud saçmalığı işaret etmek için hizmet etmektedir. Dedikleri benzer biçimde sular çekiliyor kadar çıplak yüzmeye kim bulunduğunu hiç bilemezsin.

Şimdi, bu sıhhat krizi ile başlamış olalım. Virüs öldürücü tesirleri sıklıkla aslına bakarsan hasta insanoğlu üstünde göstermiştir. Bu insanoğlu ne kadar hasta? Netice olarak, bu COVİD en-19 kurbanlar aslına bakarsan dünyada kabul edilen ölüm sebepleri içinde olan muhtelif kalp damar rahatsızlıkları ve şeker hastalığı olan insanoğlu var. Her şeyden ilkin, çağdaş tıp bununla beraber kalp-damar hastalığı kapsıyor ve bu bağlamda diyabet metabolik sendrom bu, bir kelime, abur cubur aşırı tüketimi yol açar. Evet, bu iyi! "İyi" kolesterol (şu demek oluyor ki yüksek kan basıncı, hiperglisemi, DM, aşırı karın yağ, yüksek kan basıncı ve düşük düzen) metabolik sendrom bilhassa abur cubur yol açar ve vakaların %99 (lüzumlu hiç bir deva) hayat seçimi değişimleri ile önlenebilir. Bu yüzden, kaide daha azca tüket sıhhat çoğaltmak ve hastalığın önlenmesi, bununla beraber (aslına bakarsak, bilhassa ölüm ve COVİD-19 bilhassa ölüm) ölüm ulaşınca yürütmek için zorunludur. Bilhassa abur cubur vazgeçersen aslına bakarsak bir taşla birkaç kuş vurmak vardır: ilk başlarda, metabolik sendrom ters çevirip (örnek olarak, zihin açıklığı, enerji düzeyi, uyku, ruh hali benzer biçimde sıhhat pek oldukca öteki işaretleri içinde) şeker metabolizması, kan dolaşımını ve işaretleri geliştirmek. İkinci olarak, naturel olarak genel hatlarıyla daha azca yiyecek tüketmeye başlayacaksınız. İşte iyi mi çalışır: abur cubur bağımlısı ve (her şeyi) daha çok isteyen, bu nedenle abur cubur yemeyin, bağımlılık alışkanlıkları kapalı iştah, açılış, artan tokluk düzenleyen ve daha azca kalori yiyecek yapmak için tasarlanmıştır. (Ayrıca, kalori alımının azaltılması uzun ömürlü önder bir faktördür. Son fakat en azından, nihayetinde (hela kağıdı tasarrufu söylemiyorum bile!) yiyecek faturası vazgeçilmesi para kazandıracak, bir sonraki noktası - ekonomik kriz getiriyor.

Kısaca, abur cubur yememek için işledin ve nakit fazlası bulunduğunu varsayalım. (Devamlı aç değildir ve abur cubur yemeyin demek unutma: ve/ya da tam sezmek için reel yemek daha oldukca ihtiyacın var bu da demek oluyor ki besin, bağımlı). Şimdi, ne bu extra para ile yapıyorsun? Daha çok şeyi satın almak için, daha sık restoranlara gitmek, yahut daha çok Yolculuk kullanın. {Hiç de} değil! Beslenme alışkanlıkları ile daha azca tüketmek olarak kendi mali için aynı kaide geçerlidir. Ve daha çok tutum! Şayet istila ilkin bu kuralın uygulanması, özenle ve devamlı olarak başlamış. Şayet Yağmurlu günler için saklamış olduğu masraf bir iki sene vardı düşünün. Şayet firmalar bu durumda olsaydı düşünün. Şayet hükümetler bu durumda olsaydı düşünün. Bugün ekonomik kriz ile yüz yüze kalacağız? Hayır, normal olarak değil! Ve iyi mi gelecekte yeniden etmediğimizden güvenli miyiz? Fazlaca bayağı, daha azca tüketmek. Demek altında yaşamak ve daha çok tutum öğrenmeliyiz. -19 COVİD bir şey öğrenmiş değiliz öğrenmek etmezsek. Şayet (her şeyi) daha azca tüketmek için öğrenmek yoksa bizler, bizlere yeniden aynı şeyi öğretmek için bekliyor köşede başka bir kriz.

Ek olarak, Amerika'nin en salgını tarafınca etkilenen rasgele talih bulunduğunu düşünüyor musunuz? Ihtimaller içinde!! Olduğu benzer biçimde "talih", ABD Birleşik Devletleri'nde büyük borçları olan kilolu insanoğlu en oldukca sayıda var. Sindirerek üstünden ve bedelini ödemek ile alakalı konuşmak.

Nihayetinde, Gezegenin pek hepimiz ağırlayacak ve istila düzeltim nüfusu zorluyor meşhur bir argüman tartışmak istiyorum. Gezegen hepimizi alabilecek bir inancım var. Tüketim alışkanlıklarımızı değiştirdik keşke...