Borsa Corona Şoför İnsanlar

admin

Administrator
Yönetici
Piyasada Corona yığın tesiri büyüktür. Korkulu borsaları oldu. (DJIA) Dow Jones Endüstri averajı beş gün Büyük Durgunluk bu yana, 24-28 Şubat, en büyük 5 günlük düşüş %12 ya da 3000 puandan fazla tutacak. Dow jones hafta süresince (1191) düşmek en büyük günü kaydedilen, Şubat 27.


Çin şirketleri tedarik zincirinde mühim bir oyuncu. Analistler, Çin'de işletmelerin Apple ve acı bu iş sonuçlarının niçin olacak Walmart şeklinde şirketlerin parçaları teslim etmeyin korkunun sebebi budur. Meçhul korkusu ürkü kökeni. Pay senedi piyasalarında belirsizlik nefret, ve bu virüs orada bir aşı olacağı gayri muayyen bir bereket ile beraber geliyor. Ülke iyi mi ihtiva eder ve benzeri.


Corona Borsa Tesir Ayrılamıyorum Olabilir


Hepimiz uzun Corona' borsa son tesiri iyi mi olacak biliyor. -Reaksiyon, ve sonrasında pay senedi piyasaları yukarı yönlü momentum devam ediyor fakat tarih bizlere gösteriyor. Böylece insanoğlu aşırı reaksiyon bugün, virüsün hızla yayılan korkuyu arttırır. Bir mola almak ve çıkmak için çabuk etmemek lazım.


Piyasalar hızla virüsün son patlama kurtarıldı. Size meydana getirilen ana para yitirilmesine neden olan Corona borsa tesiri ne olacaktır? Pazar değişimleri, kendisinin ve hiç bir şey yapmaz. Şayet piyasa fiyatının altında satmak niteliğinde fon kaybedersiniz. Birtakım neticeleri kısa ve orta vadede yığın yetersizliği sebebiyle tadacaktır. Öteki firmalar kazanacak. Sertliği virüs bulunduğunu, piyasaya son yanıtları nazaran olmasa da, dikkatli yanıt anahtarı.


Portföy hedeflenen firmalar ile kıymeti yatırımcı mısınız? Hedeflerinizi inceleyin ve ders kalmak, iş, manevi tutarındaki değişimler görürseniz hariç. Vurgunculuk, bir marj hesabı ile süratli para kazanmak için uğraşıyorsun? Evet ise, bankaların marjı arayacak şundan dolayı bir meydan okuma olacak. Vurgunculuk için bir marj hesabı kullanırken riskleri vardır.


Şayet bir spekülatör değil, fakat kıymeti yatırımcı, Şimdi pay senetlerinin kıymetini belirlemek ve pazarlık fiyatlarla bu kura çekmek için ülkü bir süre olabilir. Birkaç olacaktır. Sen, dikkatli olun, sürünün zihniyet reddetmek ve bu sorular üstünde düşünmek kim:


Kapağı Tutun


  1. İnceleme ya da portföy ayarlamadan ilkin yatırım gaye ve bir plan geliştirmesi. Niçin mı yoksa yatırım mı? Niçin yatırım stratejisi karar verecek. Benim favori strateji blue chip artan temettü uzun bir geçmişi olan hisseleri satın almak. Bu eylemler, temel çözümleme, bazen, ve kalıcı bir değişim olduğunda hareket ediyorum.
  2. Bugün kıymeti pay senetleri bulacaksınız. Piyasa dalgalanmaları iyi bir sicili ile sağlam bir firma satın almak için mükemmel bir fırsat. Unutma, kaybedersiniz, yahut satışından elde edilmiş kar, süre piyasa dalgalanmaları.
  3. Yatırımlar manevi kıymeti değiştirebilmek için, strateji onaylamak ve varlıkları satmak, bir yitik bile değil piyasa kurtarma tarihi. Pazar 20 sene balonu Yükseklikleri altında olan Tokyo Borsası olarak birkaç sene için düşüş olabilir.
  4. O pay senetleri, tahviller, para, mal varlıkları içinde dağılımı tesiri varlıklarının genel kompozisyonu izin vermeyin. Benzersiz ve karışımı olmalı hayat aşaması için ahenk. Bu nedenle süratli düşünmek şeklinde hiç bir manevi kıymeti olan altın, hammadde varlıkların sığınak aradı.
  5. Şayet emeklilik kırmızı bölge, emeklilik için beş ila yedi sene, hedef borsa önlemek için ana para korumak için olmalıdır.
  6. Hedeflerinize, planı, uzun vadeli strateji odaklanmak ürkü yok. Bu güncelleme ve ihtiyacınız olan şeyleri ve risk profilini karşılamasını sağlamak.
  7. Bu da geçecek, fakat bir tek Tanrı zamanını anımsar.
 
Üst